آخرین محصولات

درباره ما

مدیران این شرکت که همگی فارغ التحصیل سال 1357 از دانشگاه مازندران می باشند ، به پشتوانه سالها تجربه و فعالیت در شرکت های تولیدی و کشت و صنعت ، توانستند گامهایی اساسی در بخش کشاورزی خراسان و سایر استان ها بردارند که از آن میان می توان به معرفی و استفاده صحیح از سیستم های آبیاری بارانی ویل موو اشاره کرد که بدون اغراق در آن زمان گامی بسیار بزرگ و شاید دور از ذهن می نمود .
اما با تلاش بی وقفه و ایمان و اعتقاد به موفقیت ، این تلاشها به ثمر نشست و از آن پس تا کنون کشاورزی استان شاهد پیشرفت چشمگیر و رو به رشدی در زمینه آبیاری تحت فشار بوده ...
بیشتر...

خدمات

سیستم های نوین آبیاری

Lorem ipsum dolor sit amet, tale consul maiorum ne pri, has graece primis vivendo eu. Ex vivendo dissentiet quo, viderer intellegebat et his. Ad autem graeci eum, in mnesarchum vituperatoribus vel, an usu nonumes reformidans. Delectus apeirian usu ne, his in nonumy explicari. Cu autem minim nostro quo, ipsum audire vix in, vide velit patrioque et eos.

مجموعه فعالیت ها

– سیستم های نوین آبیاریشامل: انواع سیستم های کلاسیک ثابت و متحرک، بارانی (رول لاین)، قطره ای– انواع فیلتراسیون و اتاقک پمپاژ– استخر های ذخیره آب و عایق بندی– خطوط انتقال آب– قنات و آب های سطحی

زمینه های خدمات

– طراحی و مهندسی خطوط انتقال آب– طراحی و مهندسی انواع شبکه های آبیاری سطحی و تحت فشار– طراحی، مشاوره و آموزش انواع پمپ و فیلتراسیون– طراحی، مشاوره و آموزش انواع سیستم های نوین آبیاری– نقشه برداری و ارائه نقشه اجرایی– تعمیر، نگهداری و آموزش سیستم ها– طراحی و مهندسی استخر های ذخیره آب و پمپاژبه طور کلی، خطوط انتقال آب و شبکه آبیاری تحت فشار اراضی کشاورزی و باغات همراه با تجهیزات ذخیره آب، پمپاژ و فیلتراسیون متناسب با نیاز ها و محدودیت ها در مجموعه برفابطراحی، مهندسی و اجرا می شود.

طراحی و مهندسی

گروه فنی و مهندسی شرکت برفاب با بهره گیری از کارشناسان و مهندسین مجرب و با بهره گیری از دانش روز، آماده ارائه انواع خدمات مهندسی همچون نقشه برداری، طراحی سیستم های آبیاری، آنالیز طرح های اجرایی، برآورد های فنی-ریالی و دفترچه های طرح متناسب با نیاز و خواست مشتریان اعم از کشاورزان محترم و پیمانکاران فعال در حوزه آبرسانی می باشد.

کیفیت در تولیدات و خدمات، پشتوانه ماست و رضایت مشتری سر لوحه کار ماست.

آخرین اخبار و مقالات

انواع نوارهای آبیاری

انواع نوارهای آبیاری

انواع سیستم آبیاری قطره ای :– آبیاری نواری (تیپ)پخش آهسته آب برسطح خاک به صورت قطرات مجزا یا پیوسته ، یا جریانهای باریك از حفره های ریز آبیاری نواری نام دارد .عمده ترین سیستم آبیاری که در کشت محصولات زراعی از قبیل : چغندرقند، ذرت ، پنبه ، گوجه فرنگی، محصولات گلخانه ای، هندوانه ، خربزه ، سیب زمینی ، گندم و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه...
دستورالعمل نگهداری از سیستم آبیاری

دستورالعمل نگهداری از سیستم آبیاری

دستورالعمل نگهداری از سیستم آبیاری :الف ) اقدامات قبل از شروع فصل آبیاری :– کنترل پمپ و ایستگاه پمپاژ– اطمینان از سالم بودن کابلها و تابلوهای برق– کنترل و تمیز کردن فیلتر شنی و دیسکی– کنترل لوله های اصلی، نیمه اصلی و مانیفلد ها– کنترل شیرفلکه و رایزرها

ادامه...
مقدمه ای بر آبیاری تحت فشار

مقدمه ای بر آبیاری تحت فشار

باوجود حجم عظیم آب در جهان ،درصد آبهای شیرین رقم ناچیزی است که بیشترآبهای جاری و زیرزمینی و بارندگی ها را شامل می شود .به طوری که هم اکنون کل آبهای شیرین جهان حدود ۳ درصد برآورد می شود. محدودیت منابع آب شیرین قابل دسترس در جهان از یك سو و افزایش جمعیت و نیاز به مواد غذایی از سوی دیگر، ضرورت استفاده بهینه از منابع آب موجود را ایجاب می نماید.

ادامه...
دستورالعمل نگهداری فیلتراسیون

دستورالعمل نگهداری فیلتراسیون

الزامات نگهداری از فیلتراسیون:برای کنترل و شستشوی سیستم در ورودی و خروجی فیلتراسیون فشارسنج نصب میشود. در صورتیکه اختلاف فشار دو فشار سنج به ۳ تا ۴ متر رسید،شستشوی فیلتر انجام شود.تعویض سیلیس فیلتر شنی هر دو سال یکبار صورت گیرد.

ادامه...